احداث پنج كانون پینگ پنگ در كشور

دبیر فدراسیون پینگ پنگ گفت: در صورت تامین اعتبارات جاری و عمرانی از سوی اداره كل ورزش و جوانان و استانداری ها، سال آینده پنج خانه بزرگ پینگ پنگ ایجاد خواهیم كرد.

'امیر عمیدی' در جلسه مجمع عمومی سالیانه هیات پینگ پنگ استان خراسان جنوبی در شهر بیرجند افزود: ساخت این كانون های پینگ پنگ بر اساس موافقت نامه كتبی بوده و تعهد ما تجهیز آنهاست.

وی در خصوص وضعیت فنی فدراسیون پینگ پنگ نیز گفت: بعد از انقلاب در قسمت بانوان، شركت كننده در حوزه خارجی نداشتیم اما اخیرا وضعیت مان خیلی خوب شده به گونه ای كه برای نخستین بار، 'ندا شهسواری' موفق به كسب سهمیه المپیك شده است.
عمیدی افزود: 'نوشاد عالمیان' نیز المپیكی شده و پیش بینی می كنیم از جایگاه كنونی به زیر 100 نفر جهان برسد.
وی در بخش دیگری به مشكلات مالی فدراسیون پینگ پنگ
اشاره كرد و گفت: برای كاهش سفرهای بی نتیجه، كشور را به هشت منطقه تقسیم كرده ایم تا ابتدا به ساكن استان ها در مسابقات منطقه ای شركت كنند و سپس نفرات برتر در رقابت های كشوری با یكدیگر دیدار داشته باشند.
عمیدی همچنین به حضور ایران در رقابت های خارجی در فاصله اسفند ماه امسال تا فروردین ماه سال آینده اشاره كرد و افزود: 23 تا 27 اسفند ماه نمایندگان ما در دو گروه دختران و پسران و در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به مسابقات سلیمانیه عراق اعزام خواهند شد.
وی گفت: همچنین روز 24 اسفند ماه تیم بانوان به مجارستان و تیم مردان به اتریش اعزام شده و از همانجا هر دو گروه برای شركت در مسابقات جهانی كه در روزهای 5 تا 10 فروردین ماه سال آینده برگزار می شود، به آلمان عزیمت خواهند كرد.
عمیدی در خصوص سهمیه بازی های المپیك ایران نیز گفت: تا كنون دو سهمیه شهسواری و عالمیان قطعی شده و در تلاشیم دو سهمیه دیگر كسب كنیم كه این منوط به موفقیت در مسابقات جهانی هنگ كنگ (31 فروردین سال 91) و آسیایی قطر (4 تا 5اردیبهشت سال 91) است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA