ملت ایران در انتخابات، سیلی محكمی به چهره استكبار خواهند زد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز( چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم و خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران، فرمودند: ملت ایران در انتخابات روز جمعه عزم و اراده مستحكم خود را به رخ دشمن خواهد كشید تا جبهه استكبار بداند كه در مقابل این ملت، كاری از پیش نخواهد برد.

ایشان همچنین حساسیت انتخابات روز جمعه را بیشتر از انتخابات دوره های قبل دانستند.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تبلیغات پرحجم و گسترده چندین ماهه رسانه های جبهه استكبار برای دلسرد كردن مردم از حضور در انتخابات مجلس افزودند: در همه دنیا، انتخابات پرشور، مظهر زنده بودن یك ملت و عزم و اراده راسخ آنان است، بنابراین در هر كشوری كه حضور مردم در انتخابات گسترده باشد، نشانه هوشیاری ملت و همراهی آنان با نظام خود است.
ایشان با اشاره به درصد پایین مشاركت مردم آمریكا در دوره های مختلف انتخابات ریاست جمهوری در سالهای اخیر، خاطرنشان كردند: این میزان مشاركت، با حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و همچنین انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و هدف تبلیغات پرحجم رسانه های جبهه استكبار نیز، گرفتن این حضور پرشور و گسترده از ملت ایران است.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: آن چیزی كه از لطف الهی احساس می كنم و احتمال قوی می دهم، این است كه ملت ایران در انتخابات روز جمعه، سیلی سخت تری به چهره استكبار خواهد زد.
حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: دلهای مردم و هدایت آنها به دست خداوند متعال است و هنگامی كه دل ملت، مسئولان و دلسوزان كشور با خدا باشد، پروردگار نیز راه را باز و توفیق را نصیب خواهد كرد و به فضل الهی، این توفیق روز جمعه نصیب ملت ایران خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA