اعلام نتایج آزمون فراگیر كارشناسی ارشد پیام نور

نتایج داوطلبان دوره فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور افزود: نتایج دوره فراگیر كارشناسی ارشد پیام نور در قالب كارنامه منتشر شده و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سنجش به نشانی www.sanjesh.org و با وارد كردن مشخصات فردی و یا شماره داوطلبی و شماره شناسنامه، از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

'حسین توكلی' یادآور شد: نتایج دوره های فراگیر كاردانی به كارشناسی و كارشناسی پیام نور نیز در دو روز گذشته از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش منتشر شده است.

وی به پذیرفته شدگان دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور توصیه كرد تا با توجه به اطلاعیه ای كه به همراه فهرست اسامی قبول شدگان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، در زمان های مشخص شده و با در دست داشتن مدارك لازم به واحدها و مراكز محل قبولی خود مراجعه كنند.

آزمون دوره فراگیر كارشناسی دانشگاه پیام نور با حضور 103 هزار و 224 داوطلب شامل 52 هزار و 182 نفر زن و 51 هزار و 42 نفر مرد در نوبت صبح روز جمعه 30 بهمن ماه 90 در 42 شهرستان مختلف كشور برگزار شد.

تعداد چهار هزار و 644 داوطلب شامل دو هزار و 791 نفر زن و یكهزار و 903 نفر مرد در آزمون كاردانی به كارشناسی و تعداد 86 هزار و 472 داوطلب شامل 38 هزار و 572 نفر زن و 47 هزار و 893 نفر مرد در آزمون كارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در بعد از ظهر جمعه 30 بهمن ماه شركت كردند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA