ایجاد و راه اندازی بسته خدمات نوروزی 1391 توسط درگاه ایران

درگاه خدمات الكترونیكی ایران در آستانه فرارسیدن سال جدید، اقدام به ایجاد و راه اندازی بسته خدمات نوروزی ۱۳۹۱ نمود.

در این اقدام كه به منظور پاسخگویی به نیازهای كاربران در سال جدید صورت گرفته است، 18 خدمت نوروزی به صورت هم زمان و یكپارچه به متقاضیان عرضه می شود كه ضمن صرفه جویی در هزینه، ایجاد تسهیل در رفت و آمد را نیز به همراه دارد.
در بسته خدمات نوروزی درگاه ایران، بسیاری از خدمات مورد نیاز سفرهای نوروزی مردم نظیر معرفی و رزرو هتل، خرید اینترنتی بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس، اعلام وضعیت آب و هوا، ترافیک جاده ها، معرفی آژانس های مسافرتی و غیره وجود دارد كه البته با عرضه خدمات جدید، تكمیل می شود و مورد به روز رسانی قرار می گیرد. بسته نوروزی درگاه ایران، علاوه بر موارد یاد شده،  جست و جوی جاذبه های گردشگری، دسترسی به اطلاعات پروازهای داخلی و خارجی و نیز رزرواسیون اماكن اقامتی كشور را نیز امكان پذیر می سازد.
 از این روی، كاربران با مراجعه به این بخش می توانند در جریان كلیه خدمات نوروزی كه به صورت الكترونیكی عرضه می شود قرار بگیرند و آنها را مورد استفاده قرار دهند.

از آن جایی كه بسیاری از سفرهای نوروزی شهروندان، پس از اتمام تعطیلات نوروزی نیز ادامه دارد، از این روی درگاه خدمات الكترونیكی ایران، بسته نوروزی خود را به مدت 15 روز پس از اتمام نوروز نیز در صفحه نخستو به نشانی http://www.iran.ir/norouz به كاربران عرضه می كند.  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA