مستكبران به هدف خود برای نجات رژیم صهیونیستی نخواهند رسید

دكتر ' محمود احمدی نژاد ' رییس جمهوری اسلامی ایران روز یكشنبه در دیدار وزیر دفاع لبنان ؛ رژیم غاصب اسراییل را موجودی پلید و ضد بشری خواند و تصریح كرد : بی تردید مستكبران به هدف خود برای نجات رژیم صهیونیستی نخواهند رسید.

رییس جمهوری با اشاره به تشدید فشار مستكبران بر خط مقاومت، تصریح كرد : هدف مستكبران نجات رژیم صهیونیستی است، اما بی تردید به این آرزوی خود نخواهند رسید چرا كه جهان تغییر كرده و دوره تاریخی آنها به پایان رسیده است و نظامی كه بر دنیا حاكم كرده اند نیز از بین خواهد رفت و نظم عادلانه و انسانی در جهان برپا خواهد شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آقای احمدی نژاد در دیدار 'فائز غصن' وزیر دفاع لبنان، خاطر نشان كرد: رژیم صهیونیستی موجودی پلید و ضد بشری است و اگر فرصتی پیدا كند همه ملت های منطقه را قتل عام خواهد كرد و دستیابی به این موضوع را جزء آرزوهای خود اعلام كرده است؛ اما به فضل الهی آرزوهای آنان محقق نخواهد شد.

رییس جمهوری روابط دو ملت ایران و لبنان را عمیق و تاریخی دانست و اظهار داشت: روابطی كه براساس ایمان و علاقه باشد، ماندگار خواهد بود و كسانی كه بر اساس منافع شخصی، سیاست بازی، قدرت‌طلبی و كینه‌ورزی روابط خود را با سایر ملت‌ها تنظیم می‌كنند، ماندگار نخواهند بود.

وی خاطر نشان كرد: بسیاری از قیام‌ها، خیز‌ش‌ها و انقلاب‌های دنیا اعتراض به حاكمیت روابط كینه‌ورزانه و سلطه‌طلبانه است و جهان زمانی به سعادت خواهد رسید كه همه روابط براساس محبت و علاقه باشد.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه قدرت‌های سلطه‌گر مدام به دنبال كینه‌پراكنی ، جنگ افروزی و تشدید اختلاف بین ملت ها هستند،‌ اظهار داشت: در نقطه مقابل قدرت‌های سلطه‌گر، باید دوستی ها و برادری ها را تقویت و در برابر توطئه‌های آنها ایستادگی كرده و در جهت پیشرفت، هماهنگی و وحدت تلاش كنیم.

رییس جمهوری با بیان اینكه مستكبران دو ملت ایران و لبنان را مانع اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های سلطه طلبانه خود می‌دانند، گفت: آنان در اهداف ضدانسانی خود با هم متحد هستند و از همه امكانات برای این منظور استفاده می‌كنند؛ طبیعی است كه ما هم باید در اهداف انسانی خود متحد شده و از همه امكانات خود استفاده كنیم.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه لبنان در خط مقدم جبهه انسانیت و محبت قرار دارد، اظهار داشت: دشمنان تلاش زیادی می‌كنند تا وحدت و انسجام لبنان را مخدوش كنند كه باید در مقابل آنها هوشیار بود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA