سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

همه طراحی های دشمنان برای جلوگیری از ساخته شدن ایران است

رییس جمهوری اسلامی ایران با تاكید براین كه امروز ماموریت اصلی ما ساختن كشور است، گفت : همه طراحی های دشمنان برای این است كه ایران ساخته نشود چراكه از ساخته شدن كشور ما وحشت دارند.

'محمود احمدی نژاد'  پس از مراسم افتتاح رسمی 6 طرح بزرگ راه سازی در استان سیستان و بلوچستان در سخنانی افزود: دشمنان حق دارند از ملت ایران كه از فرهنگ، تاریخ و تمدنی كهن وغنی برخوردار است وحشت داشته باشند.

وی افزود: اگر ایران از نظر اقتصادی و علمی پیشرفت كند به یك سد بزرگ در برابر سلطه گری و استعمار تبدیل می شود.

رییس جمهوری با بیان این كه قدرت های استعماری به دنبال سوء استفاده از ضعف در پیشرفت و مقتدر نبودن برخی كشورهای منطقه هستند، خاطرنشان كرد: آنها نفت كشورهای منطقه را می گیرند و به جای آن دهها میلیارد دلار اسلحه به این كشورها می دهند.

احمدی نژاد ادامه داد: اسلحه برای تخریب و ویران كردن است، كشورهای منطقه خلیج فارس به دلیل این كه پیشرفته ومقتدر نیستند و زورشان به مستكبران وصهیونیست ها نمی رسد در مقابل فروش نفت خود سلاح می گیرند .

وی تصریح كرد: آنها اگر از اقتدار وپیشرفت برخوردار بودند هرگز حاضر نمی شدند در مقابل فروش نفت خود سلاح بگیرند .

رییس جمهوری اظهارداشت: دشمنان با فروش اسلحه به این كشورها به دنبال آن هستند تا ملت ها را به جان هم بیاندازند و شرایط را برای بهره برداری های بیشتر خود از منطقه فراهم كنند.

احمدی نژاد همچنین گفت: امروز چشم امید بسیاری از ملت های جهان،حتی مردم كشورهایی كه دولت های آنها علیه جمهوری اسلامی ایران هستند ازجمله آمریكا وبرخی كشورهای اروپایی به مردم بزرگ ایران است.

وی افزود: مردم كشورهایی كه تحت حكومت دولت های مستكبر وزورگو هستند فریادرس وپناهگاهی ندارند و امروز چشم امید به ملت ایران دوخته اند.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA