سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

  • اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

آغاز پیش فروش نوروزی بلیت قطار

راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری حد فاصل تاریخ‌های 24اسفند تا 15 فروردین ماه سال 91، از روز دوشنبه 24 بهمن ماه از طریق سیستم آنلاین 2 آغاز می‌شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، فروش بلیت 25 درصد از ظرفیت قطارهای مسافری به صورت اینترنتی و مابقی به صورت حضوری از طریق دفاتر فروش خواهد بود.

براساس این گزارش، فروش اینترنتی بلیت قطار محورهای شمال، شمال غرب و آذربایجان در روز 24 بهمن ماه، محورهای جنوب، جنوب شرق و بندرعباس در روز 25 بهمن ماه و محورهای شمال شرق و مشهد در تاریخ 26 بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

همچنین فروش حضوری بلیت از طریق دفاتر فروش در محورهای شمال، شمال غرب و آذربایجان در تاریخ 30 بهمن ماه، محورهای جنوب، جنوب شرق و بندر عباس در روز یکم اسفند ماه و محور شمال شرق و مشهد در تاریخ دوم اسفند ماه سال جاری تعیین شده است.

فروش بلیت بین المللی برای مقصد ترکیه نیز روز سوم اسفندماه به صورت حضوری خواهد بود.

یادآورمی شودف هر کاربر اینترنتی امکان خرید بلیت، حداکثر برای شش نفر به صورت رفت و برگشت را خواهد داشت.

شرکت راه آهن همچنین خواستار آن شد خریداران بلیت قطار بعد از دریافت بلیت از اپراتور فروش بلافاصله مندرجات آن را اعم از نام و نام خانوادگی، مبدأ و مقصد، تاریخ و ساعت حرکت و غیره به دقت بازنگری کرده و هرگونه مغایرت را به اپراتور اعلام کنند.

هموطنان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت ، موجودی بلیت می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000139 و 3000300 نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA