سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

رتبه بندی خبرگزاری های و خبرنگاران

مدیر كل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رتبه بندی خبرنگاران و روزنامه نگاران نشریات و خبرگزاری های كشور از سال آینده خبر داد.

به گزارش ایرنا، پدرام پاك آیین' افزود: از سال آینده همه خبرنگاران و روزنامه نگاران با ابلاغ آیین نامه كارحرفه ای روزنامه نگاری رتبه بندی می شوند.

این مقام مسوول در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: طبق آیین نامه كارحرفه ای روزنامه نگاری، كارت هویت خبرنگاران و روزنامه نگاران در رده های خبرنگار و خبرنگار ارشد و روزنامه نگار و روزنامه نگار ارشد صادر خواهد شد.

پاك آیین بابیان اینكه نفرات برگزیده جشنواره مطبوعات در رتبه بندی خبرنگاران و روزنامه نگاران حائز 30 امتیاز هستند، افزود: این امتیاز در رتبه بندی آنها تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

مدیر كل اداره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: طبق آیین نامه كارحرفه ای روزنامه نگاری، هركدام از روزنامه نگاران براساس تحصیلات، آثار و جوایز دریافتی از جشنواره ها و مسئولیت هایی كه در نشریات داشته اند، امتیاز می گیرند.

وی ادامه داد: كمیته ای مدارك خبرنگاران و روزنامه نگاران را بررسی می كند و رتبه بندی و كارت هویت براساس توانایی ها و سوابق كاری آنان صادر می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA