• اخبار
  • اخبار فناوری - اخبار اسلایدشو

اعلام برگزیدگان پنجمین جشنواره فاوا

پنجمین جشنواره فاوا با اعلام برگزیدگان ورونمایی از تمبر یادبود توسط دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور،به کار خود پایان داد.

جشنواره فاوا با اعلام برگزیدگان و رونمایی از تمبر یادبود به کار خود پایان داد.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات  وفناوری اطلاعات، پنجمین جشنواره فاوا با اعلام برگزیدگان ورونمایی از تمبر یادبود توسط دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور،به کار خود پایان داد.

 

محور شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات

 

-          برگزیده  بخش  "پشتیبانی" : شرکت ایرانیان رایان شرق

-          برگزیده  بخش" فنی مهندسی" : شرکت میکروموج

-          برگزیده  بخش" ترانزیت و ارتباطات بین الملل" : در این بخش شرکت کننده ای وجود نداشت

-          برگزیده بخش "  ایجاد و ارائه خدمات مراکز داده" : شرکت آریا گستر اسپادانا

-          برگزیدگان  بخش" اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات"  :

             — اپراتورهای تلفن همراه سراسری:

-          در این بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

            — تلفن ثابت استانی دارای مراکز SC:

-          شرکت مخابرات استان اصفهان

          — تلفن ثابت استانی دارای مراکز PC:

-          شرکت مخابرات استان قم

           — تلفن ثابت منطقه ای:

-          در این بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

        — ارائه دهندگان اینترنت ADSL:

-          شرکت شاتل

             — شرکت های SAP:

-          گروه ماهواره ای سامان

— ارائه دهندگان اینترنت WIMAX:

-          شرکت مبین نت

 

¾محور دولت الکترونیکی

-          برگزیده بخش " پنجره واحد خدمات " : سازمان تامین اجتماعی

-          برگزیده بخش " دستگاههای ملی و استانی برتر" : در این بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

محور ارائه محتوا و خدمات بر بستر شبکه ملی اطلاعات

-          برگزیده بخش " APP های تلفن همراه : شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا

-          برگزیده بخش " ایجاد کنندگان بستر مدیریت، تولید و انتشار محتوای ایرانی – اسلامی " :
 دکتر محمد کافی از دانشگاه فردوسی مشهد

-          برگزیده بخش " خدمات الکترونیکی تجاری شده" : نیما نورمحمدی از شرکت بازارکار آنلاین پونیشا

-          برگزیده بخش " نرم افزراهای ویژه توسط خط و زبان فارسی در بستر دیجیتال و تولید کنندگان محتوای ایرانی اسلامی" : شرکت عصر گویش پرداز

 محور توسعه خدمات روستایی  و مناطق محروم:

-          برگزیده بخش " نوآوری در ارائه خدمات " : شرکت پارس آتنا دژ

محور پژوهش ، نوآوری ، صنعت و تجاری سازی:

-          برگزیده بخش " پژوهشهای برتر:

— پژوهشگر برتر: دکتر ماهرخ غنی شایسته

—رساله برتر: بهزاد ابراهیمی

—تالیف برتر: دراین بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

-          برگزیده بخش " تولید تجهیزات برتر" : شرکت پرتو تماس نوین

-          برگزیده بخش " نرم افزارهای  ثبت شده و ثبت اختراع : شرکت پارلاصنایع

-          برگزیده بخش " صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی" : شرکت پایا

-          - برگزیده بخش " نرم افزار ها و تجهیزات ، ویژه افراد کم توان ودارای معلولیت : 
شرکت گیتی افزار تابان (گاتا)

محور اطلاع رسانی و رسانه های نوین:

-          برگزیده بخش " پایگاه های اطلاع رسانی و شبکه های اجتماعی داخلی " :

— عمومی: پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

— آموزشی: پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه شهید بهشتی

-          برگزیده بخش تولید محتوای خبری ، در حوزه ICT، (یادداشت ، مصاحبه، گزارش ، خبر) 

 

— رسانه تصویری (گزارش) : حسن یوسفی

— رسانه تصویری (برنامه تولیدی) : سعید نوری آزاد

— گزارش و اخبار : معصومه بخشی پور

محور توسعه خدمات پستی در کشور:

-          برگزیده بخش " به کارگیری خدمات پستی در دستگاههای اجرایی " :  اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری

-          برگزیده بخش " فعالین بخش پست " : فروشگاه ماها

منبع: روابط عمومي وزارت ارتباطات فناوري اطلاعات

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA