• اخبار
  • اخبار اجتماعی - مهم ترین اخبار

اعلام چگونگی دریافت بن خرید کتاب

با توجه به سهمیه‌بندی فروش بن در استان‌ها، ‌ قابلیت خرید بن‌کارت‌های دانشجویی تا پنجشنبه (۱۰ اردیبهشت ماه) فراهم بود و پس از اینکه ظرفیت ۲۵۰ هزار بن الکتریکی خرید کتاب تا شنبه (۱۲ اردیبهشت‌ماه) تکمیل شد، دیگر امکان ثبت‌نام در این سایت وجود ندارد و به دانشجویان و طلاب توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام اقدامی نکنند.

بن‌های خرید کتاب با احراز هویت متقاضیان در شعب بانک‌ عامل از امروز (۱۳ اردیبهشت ماه) تحویل داده می‌شود. 


به گزارش تابناک، با توجه به سهمیه‌بندی فروش بن در استان‌ها، ‌ قابلیت خرید بن‌کارت‌های دانشجویی تا پنجشنبه (۱۰ اردیبهشت ماه) فراهم بود و پس از اینکه ظرفیت ۲۵۰ هزار بن الکتریکی خرید کتاب تا شنبه (۱۲ اردیبهشت‌ماه) تکمیل شد، دیگر امکان ثبت‌نام در این سایت وجود ندارد و به دانشجویان و طلاب توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام اقدامی نکنند. 


متقاضیان از یکشنبه (۱۳ اردیبهشت) برای دریافت کارت‌های خود باید به شعب منتخب خود که در سایت مشخص کرده‌ بودند، اقدام کنند. متقاضیان برای دریافت این بن کارت‌ها باید کارت ملی، کارت دانشجویی، شناسنامه و کد رهگیری همراه داشته باشند تا شعب بانک‌ صادرات پس از احراز هویت بن‌ها را به دانشجویان تحویل دهند. 


متقاضیان دریافت بن کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب، از ۱۳ اردیبهشت ماه تا روزهای پایانی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران فرصت دریافت بن‌ کارت‌های خود در شعب منتخب بانک عامل را دارند. 


بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) با شعار «خواندن، گفت‌وگو با جهان» برپا می‌شود.

منبع: پايگاه خبري تابناك

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA