• اخبار
  • اخبار فناوری - مهم ترین اخبار

رونمایی از خدمات و توسعه شبكه پهن باند استان قم با حضور وزیر ارتباطات

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباظات و فناور ی اطلاعات در این دیدار حجت الاسلام ربانی رییس این مرکز گزارشی از توانمندی ها و نیازهای ارتباطاتی این مرکز ارایه داد وگفت: خدمات این مرکز به صورت الکترونیکی ومجازی ارایه می شود ولی یکی از مشکلات طلاب ارتباط گیری مناسب به خصوص در شهرهااست.

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات از مرکزخدمات حوزه های علمیه قم بازدید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباظات  و فناور ی اطلاعات در  این دیدار حجت الاسلام ربانی  رییس این مرکز گزارشی از توانمندی ها و نیازهای ارتباطاتی این مرکز ارایه داد وگفت: خدمات این مرکز به صورت الکترونیکی  ومجازی ارایه می شود ولی یکی از مشکلات طلاب ارتباط گیری مناسب  به خصوص در شهرهااست.

در این دیدار دکترواعظی با تبریک اعیاد پیشروگفت: دستاوردهای فناوری اطلاعات در قم به نسبت سال گذشته  که به قم آمدم بسیار چشمگیر است.

وی ادامه داد:در حوزه  فضای مجازی  ممکن است استفاده های نامناسب هم صورت گیرد ولی استفاده های مناسب با تلاش های شما همه گیر خواهد شد و مراکز دینی  در این خصوص پیشتاز هستند

واعظی اظهارکرد: بااین ابزار می توان افکار تشیع و آرمانهای انقلاب را گسترش داد وماحرفهای زیادی برای جوانان جویای حقیقت در سراسر دنیا داریم.

وی با بیان اینکه دیتا سنتر خوبی در این مرکز وجوددارد افزود:ماوظیفه داریم  از این فناوری ها برای تسهیل زندگی مردم استفاده  کنیم.

واعظی با اشاره به اینکه قبول دارم در دولت الکترونیک عقب هستیم  اظهارکرد: ما در حوزه فعالیتهای این وزارتخانه  درحال گسترش زیزساخت ها هستیم لیکن تحقق دولت الکترونیک همت  همه بخش های مربوطه را می  طلبد که خوشبختانه  در حال پیگیری است.

منبع: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباظات  و فناور ی اطلاعات 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA