سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

كشورهای دنباله رو جبهه استكبار، اكنون در كنار ملت ایران هستند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تأكید كردند: امروز شعارهای ملت ایران در سراسر منطقه فراگیر شده و كشورهایی كه دنباله رو جبهه استكبار بودند، اكنون در كنار ملت ایران هستند و اهداف و شعارهای آنان را پیگیری می كنند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز(چهارشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان، مسئولان و كاركنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره)، مهمترین درسِ اقدام شجاعانه و خط شكنی بزرگ نیروی هوایی در نوزدهم بهمن سال 57 را درك تأثیرگذاری ابتكار و اقدامِ به هنگام و لزوم حركت رو به جلو با نگاه امیدوارانه به آینده دانستند.

ایشان تأكید كردند: تحولات اخیر منطقه و بیداری اسلامی در میان ملتها، نشانگر حقانیت و ادامه حركت بالنده، و اسلامی ملت ایران است و این حركت مردمی بعد از گذشت 33 سال همچنان با طراوت و پرنشاط به سمت اهداف اصلی خود به پیش می رود.

در این دیدار كه همزمان با سالروز بیعت تاریخی جمعی از همافران نیروی هوایی ارتش با امام خمینی (ره) در نوزدهم بهمن سال 1357، برگزار شد، رهبر انقلاب اسلامی، حادثه نوزدهم بهمن را یك خاطره فراموش نشدنی و نقطه ای درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی برشمردند و افزودند: یكی از عبرتها و درس های این رویداد تاریخی، درس اقدام، ابتكار، ایستادگی، كار به هنگام و تأثیر آن در حركت جامعه و كشور است.

حضرت آیت الله خامنه ای با یادآوری شرایط بسیار حساس و سرنوشت ساز بهمن ماه سال 57، خاطرنشان كردند: اقدام جمعی از همافران نیروی هوایی ارتش در بیعت با امام خمینی (ره)، در آن شرایط، كاری بسیار بزرگ بود كه تأثیر خود را گذاشت و موجب شتاب گرفتن تغییر روند امور شد.

ایشان با اشاره به تأثیر بالای اقدام ابتكاری، به موقع و به هنگام در هر عرصه ای، تأكید كردند: یكی از نتایج عبرت آموزی از این حادثه تاریخی، متوقف نشدن در گذشته و حركت رو به جلو با نگاه امیدوارانه به آینده است.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: اگر كشوری بخواهد عزت، هویت، امنیت و منافع خود را به دست آورد، همواره نیازمند ابتكار ، كار و تلاش است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA