سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

اعلام آخرین مهلت دریافت كد رهگیری سوابق تحصیلی داوطلبان كنكور

رییس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: آخرین مهلت دریافت كد رهگیری سوابق تحصیلی داوطلبان كنكور سال 91 جمعه 28 بهمن ماه جاری است.

به گزارش روز چهارشنبه مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، 'عبدالامیر عرفی' از داوطلبان یاد شده خواست با مراجعه به سایت این مركز به نشانی www.dipcode.medu.ir نسبت به دریافت كد رهگیری خود اقدام كنند.

وی اظهار داشت: بیش از 968 هزار نفر داوطلب برای شركت در آزمون سال 91 دانشگاه ها ثبت نام كردند كه از این شمار بیش از 824 هزار نفر مشمول ارایه سوابق تحصیلی بوده و كد سوابق تحصیلی را دریافت كرده‌اند.

رییس مركز سنجش آموزش و پرورش اضافه كرد: سایت ثبت نام كنكور سال 91 (سایت سازمان سنجش آموزش كشور) از 30 بهمن ماه جاری تا سوم اسفند ماه امسال برای آن دسته از داوطلبانی كه تاكنون موفق به ثبت نام در كنكور سال 91 نشده‌اند، باز خواهد بود.

عرفی تاكید كرد آن دسته از داوطلبانی كه مشمول سوابق تحصیلی نیستند، یعنی دیپلم خود را قبل از سال 84 دریافت كرده‌اند، می‌توانند به طور عادی با مراجعه به سایت سازمان سنجش كشور، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

وی در ادامه اظهار داشت: اما آن دسته از داوطلبانی كه مشمول سوابق تحصیلی هستند، یعنی دیپلم‌ خود را پس از سال 84 دریافت كرده‌اند و تاكنون موفق به ثبت نام در كنكور سال 91 نشده‌اند، باید حداكثر تا 28 بهمن ماه جاری با مراجعه به سایت مركز سنجش به نشانی www.dipcode.medu.ir و با وارد كردن كد دانش‌ آموزی، ‌از صحت اطلاعات سجلی و سوابق تحصیلی خود مطمئن شوند و در صورت مغایرت درخواست پیگیری دهند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA