جابه جایی دو ركورد ملی در شنای ایران

در پایان دومین دوره مسابقات شنای رده های سنی و جایزه بزرگ دبی شناگران كشورمان موفق به جابجایی 2ركورد ملی وكسب 8 مدال طلا 3 نقره و 4 برنز شدند.

به نقل از فدراسیون شنا، در این رقابتها در ورزشگاه 'حمدان بن محمد بن راشد' در آخرین مرحله از رقابتهای فینال در بخش جایزه بزرگ ملی پوشان شنا موفق به كسب مدال 3 طلا 1 نقره و 1 برنزشدند.

در1500متر آزاد، آرین علیایی شناگر كشورمان در رده سنی 17-18 سال با زمان 16 دقیقه و 43ثانیه و 17صدم ثانیه بالاتر از شناگرانی از باشگاه همیلتون انگلیس به مدال طلا دست یافت.

در 50 متر كرال پشت، پوریا مالدار قصری با زمان28ثانیه و54 صدم ثانیه به عنوان پنجمی این ماده رسید.

در ماده 200 متر آزاد ، محمد بیداریان با زمان1 دقیقه و 55ثانیه و 8صدم ثانیه پس از شناگر انگلیسی و بالاتر از شناگر سوری در جایگاه دوم قرار گرفت و مدال نقره این ماده را كسب كرد.

در 200 متر قورباغه ، امیر محمد شجاعی فر با زمان2 دقیقه و 32 ثانیه و 45 صدم ثانیه چهارم شد.

در 100 متر پروانه، سعید آشتیانی با زمان56ثانیه و26صدم ثانیه پس از 2شناگر باشگاه همیلتون به مدال برنز دست یافت وابو الرشید اژدری با زمان58 ثانیه و34 صدم ثانیه به مقام ششمی رسید.

در ماده 400 متر مختلط انفرادی، احمد رضا جلالی با زمان4 دقیقه و 38 ثانیه و 35 صدم ثانیه به مدال طلا دست یافت.

پس از او شناگران اماراتی دوم و سوم شدند .

سومین مدال طلای كشورمان در روز پایانی این مسابقات نیز در ماده 4در100متر آزاد تیمی بدست آمد.

تیم كشورمان متشكل از محمد بیداریان، سروش خواجگی، احمد رضا جلالی و پاشا وحدتی با ثبت زمان 3 دقیقه و 31 ثانیه و 70 صدم ثانیه با كسب عنوان نخست به مدال طلا دست یافتند.

بدین ترتیب با احتساب 3 طلا 1 نقره و 1 برنز كه در روز آخر این مسابقات توسط ملی پوشان بدست آمد در پایان دومین دوره مسابقات شنای رده های سنی و جایزه بزرگ دبی تیم كشورمان موفق به جابجایی 2ركورد ملی در ماده 200متر كرال پشت توسط پوریا مالدار قصری وكسب 8 مدال طلا ،3 نقره و 4 برنز شده است.

22 كشور و تیم باشگاهی مختلف دنیا در این رقابتها كه زیر نظر مسئولان و ناظران فدراسیون بین المللی شنا (فینا) برگزار شد، حضور داشتند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA