اعلام نتایج قرعه كشی عمره مفرده در سایت بانك ملی و ملت

نتایج قرعه کشی ثبت نام کنندگان امسال برای عزیمت به عمره مفرده از صبح امروز در پایگاههای اینترنتی بانکهای ملی و ملت اعلام شد.
به نقل از واحد مرکزی خبر، قرعه کشی بیش از 6 میلیون و پانصد هزار ثبت نام کننده، روز 28 دی در سازمان حج و زیارت صورت گرفت که بر اساس آن همه افراد در اولویتهای 301 تا 600 قرارگرفتند که امروز نتایج آن در پایگاههای اینترنتی دو بانک عامل قرار گرفت.
افراد با مراجعه به پایگاههای اینترنتی بانکهای ملی و ملت به آدرسهای WWW.BMI.IR و http://www.bankmellat.ir و تکمیل اطلاعات خواسته شده مانند تاریخ تولد،شماره شناسنامه، کد ملی و دیگر اطلاعات از نتیجه قرعه کشی خود آگاه می شوند.
همچنین ثبت نام کنندگان علاوه بر مراجعه به این دو پایگاه اینترنتی بانکهای ملی و ملت ازطریق دریافت پیامک و نامه به آدرس اعلام شده از این دو بانک و مراجعه حضوری به بانک محل نام نویسی از نتایج قرعه کشی مطلع می شوند.
بر اساس اعلام رئیس سازمان حج و زیارت زمان اعزام افراد ثبت نام شده امسال از سال 1393 خواهد بود، اما احتمال دارد با افزایش ظرفیت اعزام متقاضیان عزیمت به عمره مفرده دردو سال آینده ،اعزام این افراد از سال 1392 باشد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA