كسب هفت مدال در رقابت های شنای جایزه بزرگ دبی

ملی پوشان شنای كشورمان در نخستین مرحله جایزه بزرگ دومین دوره مسابقات شنای رده های سنی دبی در بخش شنای آزاد موفق به كسب 2 مدال طلا،3نقره و2مدال برنز شدند.

به نقل از فدراسیون شنا،در رقابتی كه به صورت آزاد و بین نفرات راه یافته به فینال در استخرمجموعه ورزشی 'حمدان بن محمد بن راشد' شهر دبی برگزار شد در ماده 100متر آزاد،محمد بیداریان با زمان51ثانیه و47 صدم ثانیه به عنوان نخست ومدال طلا دست یافت.

در این ماده شناگرانی از كشور امارت دوم وسوم شدند وسروش خواجگی،پاشا وحدتی و آرشام میرزایی به ترتیب پنجم،ششم وسیزدهم شدند.

در ماده 200متر مختلط انفرادی، سعید آشتیانی با زمان2دقیقه و8ثانیه و24 صدم ثانیه به مدال طلا دست یافت و احمد رضا جلالی با زمان2دقیقه و8ثانیه و97 صدم ثانیه دوم شد ومدال نقره گرفت،در این ماده شناگری از سوریه سوم شد.

در ماده 50متر پروانه، ابولرشید اژدری با زمان26ثانیه13صدم ثانیه صاحب گردن آویز نقره شدو پاشا وحدتی با زمان 26ثانیه72صدم ثانیه سوم شد و به مدال برنز دست یافت،در این ماده شناگر سوری با زمان 26ثانیه6صدم ثانیه اول شد.

در ماده 50متر قورباغه،امیر محمد شجاعی فر با زمان30ثانیه و11صدم ثانیه به مدال برنز دست یافت،شناگران امارتی در این ماده اول ودوم شدند.

در ماده100متر كرال پشت: پوریا مالدار قصری با زمان1دقیقه78 صدم ثانیه به مدال نقره دست یافت،شناگر باشگاه اسنوها امارت در این ماده طلا گرفت و شناگر سوریه نیز دوم شد.

در ماده 400متر آزاد، نیز آرین علیایی با زمان 4دقیقه 19 ثانیه و65 صدم ثانیه به مقام پنجم رسید.

این مسابقات ظهر امروز (16 بهمن ) با برگزاری مواد دیگری پیگیری می شود.

در رقابتهای مقدماتی بزرگسالان در ماده 50متر آزادپاشا وحدتی،محمد بیداریان وسروش خواجگی،در100متر قورباغه سروش خواجگی و امیر محمد شجاعی فر و در200متر كرال پشت پوریا مالدار قصری به مصاف رقبای خود می روند.

در رده سنی 16-17 سال نیز كه رقابتها به صورت نهایی برگزار می شودآرشام میرزایی در50متر آزاد شركت خواهد كرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA