• اخبار
  • اخبار سیاسی - اخبار اسلایدشو - مهم ترین اخبار

انتشار فكت شیت توافق نامه لوزان به درخواست نمایندگان مجلس

حمید بعیدی نژاد عضو تیم مذاکره کننده هسته ای در پایان نشست مشترک تیم مذاکره کننده با حقوقدانان در باره انتشار فکت شیت ایرانی و تقاضای نمایندگان گفت: ما اشتیاق نمایندگان برای انتشار فکت شیت را درک می کنیم. برای انجام این کار مقدمات مورد نظر صورت گرفته است و این موضوع در سطح مسئولان عالی نظام در حال پیگیری است.

عضو تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: انتشار فکت شیت ایرانی نیازمند تصمیم مسئولان عالی نظام است.

به گزارش مهر حمید بعیدی نژاد عضو تیم مذاکره کننده هسته ای در پایان نشست مشترک تیم مذاکره کننده با حقوقدانان در باره انتشار فکت شیت ایرانی و تقاضای نمایندگان گفت: ما اشتیاق نمایندگان برای انتشار فکت شیت را درک می کنیم. برای انجام این کار مقدمات مورد نظر صورت گرفته است و این موضوع در سطح مسئولان عالی نظام در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه انتشار فکت شیت در صورت تصمیم مسئولان، ممکن خواهد بود بیان کرد: موضوعی که برای مسئولان عالی کشور پیرامون این قضیه مورد توجه این است این است که این اقدام یعنی انتشار فکت شیت ایرانی می تواند نقش مثبت یا منفی در مذاکرات هسته ای داشته باشد. بر این اساس اگر انتشار فکت شیت تاثیر منفی در مذاکرات نداشته باشد حتما این تصمیم گرفته خواهد شد.

بعیدی نژاد بیان کرد: اگر نتیجه بررسی ها تاثیر منفی در مذاکرات باشد که یکی از نگرانی های موجود بین مسئولان است فکت شیت منتشر نمی شود.

وی گفت: انتشار فکت شیت از نظر فنی و تهیه متن مشکلی ندارد و تنها نیازمند تصمیم در سطح عالی کشور است.

منبع: خبرگزاري مهر

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA