پیروزی تیم ملی کشتی آزاد ایران در برابر تركیه

به گزارش ایرنا، تیم ملی کشتی آزاد ایران صبح امروز (یکشنبه) به وقت ایران در سالن فرووم شهر لس آنجلس با نتیجه 7 بر یک برابر ترکیه به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، تیم ملی کشتی آزاد ایران صبح امروز (یکشنبه) به وقت ایران در سالن فرووم شهر لس آنجلس با نتیجه 7 بر یک برابر ترکیه به پیروزی رسید.

تیم ملی ایران برای رسیدن به فینال این رقابت ها امشب باید برابر تیم قدرتمند جمهوری آذربایجان قرار گیرد.

*نتایج انفرادی مسابقه ایران برابر ترکیه:

57 کیلوگرم: یونس سرمستی 10 - سزار آکگول 13

61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 5 - رجب اکتاس صفر 

65 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور 10 - صفا آکسوی صفر 

70 کیلوگرم: حسن یزدانی – ترکیه نماینده ای نداشت

74 کیلوگرم: پیمان یار احمدی – ترکیه نماینده ای نداشت

86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار 10 - سردار بوکه صفر

97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان 4 (برنده) - ابراهیم بلوکباشی 4

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی (برنده با ضربه فنی) - تانجو گمیجی 

57 کیلوگرم: یونس سرمستی دارنده مدال طلای پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال 2013 جوانان جهان برابر سزار آکگول دارنده مدال نقره و برنز جهان قرار گرفت 

که در همان ثانیه های اول حریف خود را به پل برد و 3 امتیاز دریافت کرد و یک امتیاز هم حریف ترک دریافت کرد که اعتراض مربیان ترک هم مورد قبول واقع نشد و یک امتیاز دیگر به آزادکاران کشورمان داد.

سرمستی آزاد کار تبریزی تیم ملی در ادامه با اجرای فن پرتابی 4 امتیاز دیگر از حریف خود دریافت کرد اما در ادامه اسیر فن فیتو حریف شد که در نهایت وقت نخست این مبارزه با نتیجه 8 بر 3 به پایان رسید.

با آغاز وقت دوم حریف ترک مجددا با اجرای فن فیتو دو امتیاز دیگر دریافت کرد و با یورش های پی در پی و خاک کردن سرمستی جمع امتیازات خود را به 13 رساند و در نهایت کشتی گیر جوان کشورمان این مبارزه را با نتیجه 10 بر 13 به حریف عنوان دار خود واگذار کرد.

61 کیلوگرم: بهنام احسان پور آزادکار مازندرانی تیم ملی در دومین مبارزه خود در جام جهانی برابر رجب آکتاس با زیرگیری و اجرای بارنداز 3 دقیقه اول را با نتیجه 4 بر صفر به پایان رساند.

احسان پور دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی سال 2012 جوانان جهان در تایلند در وقت دوم هم با اداره کردن کشتی، در این مبارزه با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید.

65 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور دارنده دو مدال نقره و برنز رقابت های قهرمانی جهان که به دلیل مصدومیت در آخرین لحظه به ترکیب تیم اعزامی به آمریکا اضافه شد در اولین مبارزه خود در این رقابت ها برابر صفا آکسوی با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید.

86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2014 اینچوون برابر سردار بوکه با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و پیروزی تیمی ایران را برابر ترکیه ثبت کرد.

97 کیلوگرم:محمدحسین محمدیان دارنده مدال برنز رقابت های قهرمانی سال 2014 تاشکند ازبکستان که دراین رقابت ها در یک وزن بالاتر به مصاف حریفان خواهد رفت برابر ابراهیم بلوکباشی نفر پنجم المپیک لندن قرار گرفت که در یک کشتی سنگین و نفس گیر کشتی با نتیجه 4 بر 4 به پایان رسید که حریف ترک به دلیل داشتن اخطار برابر محمدیان مغلوب شد.

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی دارنده مدال نقره قهرمانی جهان در همان ثانیه های اول مسابقه برابر حریف خود با ضربه فنی به پیروزی رسید.

منبع: خبرگزاري ايرنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA