پیروزی نفت ایران مقابل الشباب عربستان

نفت تهران با کسب این پیروزی با 7 امتیاز به صدرجدول رده بندی گروه B رسید تا شرایط مساعدی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی داشته باشد.

به گزارش ایرنا، این دیدار حساس سه شنبه شب در گروه B لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی الشباب و با قضاوت داورانی از سریلانکا برگزار شد و در پایان با برتری 3 بر صفر نماینده ایران همراه شد.

نفت تهران با کسب این پیروزی با 7 امتیاز به صدرجدول رده بندی گروه B رسید تا شرایط مساعدی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی داشته باشد.

در نیمه نخست هرچند نفت برتری نسبی در حفظ توپ داشت اما تنها چند بخت نصف و نیمه برای گلزنی به دست آورد و همین امر سبب شد تا 45 دقیقه اول با تساوی بدون گل همراه شود.

در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و شاگردان علیرضا منصوریان با خودباوری بیشتری به کار خود ادامه دادند.

در دقیقه 56 کار تیمی فوق العاده بازیکنان نفت توپ را در محوطه جریمه به وحید امیری رساند تا این بازیکن ملی پوش با ضربه ای زیبا دروازه الشباب عربستان را باز کند.

در دقیقه 82 و درحالی که الشباب به دنبال گل تساوی بود بازیکنان نفت در ضد حمله ای سریع توپ را به ارسلان مطهری رساندند تا این مهاجم که دقایقی قبل به میدان آمده بود، گل دوم نماینده ایران را به ثمر برساند.

در دقیقه 90، ایمان مبعلی توپ را به روی دروازه الشباب ارسال کرد که رضا علیاری مهاجم 21 ساله نفت با ضربه سر دروازه حریف را گشود تا سومین گلزن این دیدار لقب بگیرد.

برای نفت در این دیدار، علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، پادوانی، سیامک کوروشی، وحید حمدی نژاد، علیرضا عزتی، ایمان مبعلی، کمال کامیابی نیا، حسین ابراهیمی (ارسلان مطهری)، وحید امیری و غلامرضا رضایی (رضا علیاری) بازی کردند.

محمد الاویسی، طارق الخطاب، سعید الدوساری، الاستا، عبدالرحمن الخیبری، عبدالعزیز البیشی (سعد خیرالله)، محمد آوال، رافینیا داسیلوا، محمد العطیف، بدر السلیتین (الخبیری) و نایف الهزازی (آنتوی) نیز برای الشباب به میدان آمدند.

در این دیدار، نایف هزازی ملی پوش عربستانی الشباب پس از برخورد سر با مدافعان نفت تهران به شدت آسیب دید و با حالتی نگران کننده به بیرون از ورزشگاه منتقل شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA