• اخبار
  • اخبار اقتصادی - اخبار اسلایدشو - مهم ترین اخبار

یارانه فروردین امشب واریز می‌شود

یارانه فروردین پنجاهمین مرحله از پرداخت یارانه‌های نقدی از سال 1389 و همچنین یازدهمین مرحله از فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها است که از اردیبهشت ماه سال گذشته کلید خورده بود.

اولین یارانه نقدی سال 1394 ساعت 24 شنبه (امشب) 22 فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

به گزارش ایسنا، یارانه فروردین پنجاهمین مرحله از پرداخت یارانه‌های نقدی از سال 1389 و همچنین یازدهمین مرحله از فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها است که از اردیبهشت ماه سال گذشته کلید خورده بود.

این درحالی است که با وجود افزایش قیمت در برخی از حامل‌های انرژی در پایان سال گذشته تاکنون اعلام رسمی مبنی بر هدف دولت برای ورود به فاز سوم هدفمندی یارانه‌ها نشده است. در عین حال که بنا بر اظهارات مقامات رسمی تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین در سال جاری وجود ندارد.

در حالی هم اکنون نزدیک به 76 میلیون نفر در هر ماه متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند که به نظر می رسد با توجه به تکالیف تعیین شده بودجه برای حذف یارانه پر درآمدها روند پرداخت یارانه نقدی در سال جاری نسبت به سال گذشته متفاوت بوده و احتمالا بخشی از متقاضیان پردرآمد از لیست سازمان هدفمندی یارانه‌ها حذف شوند.

براین اساس یارانه نقدی فروردین ماه به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان است که این رقم تا پایان سال نیز ثابت باقی خواهد ماند. این یارانه ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود. 

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA