کی روش برای ماندن یا رفتن شرطی ندارد

علی کفاشیان که در جزیره کیش بسر می برد، روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا در مورد جدی بودن رفتن کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: قبل از سال، کی روش اعلام کرده بود که دو مسابقه آخر، آخرین بازی های است که وی هدایت تیم ایران را بر عهده خواهد داشت. ما نیز اعلام کردیم که از کار وی راضی هستیم و علاقمند به ماندن او هستیم و مشکلی برای ادامه کار نیست.

علی کفاشیان که در جزیره کیش بسر می برد، روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا در مورد جدی بودن رفتن کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: قبل از سال، کی روش اعلام کرده بود که دو مسابقه آخر، آخرین بازی های است که وی هدایت تیم ایران را بر عهده خواهد داشت. ما نیز اعلام کردیم که از کار وی راضی هستیم و علاقمند به ماندن او هستیم و مشکلی برای ادامه کار نیست.

وی از تشکیل جلسه هیات رییسه برای بررسی موضوع کی روش در این هفته خبر داد و افزود : موضوع و مطالب کی روش در این جلسه مطرح و تصمیم گیری نهایی در آنجا اتخاذ خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا اقدامات کی روش برای اعمال فشار بر فدراسیون است گفت: این موضوع را تایید نمی کنم، وی موضوع رفتن خود را چندین بار مطرح کرده است، برای ماندن یا رفتن شرط نگذاشته است و تنها مایل به رفتن است، دلیلی برای اعمال فشار بر فدراسیون از سوی کی روش نمی بینم.

کفاشیان در مورد مذاکره کی روش با قطر نیز گفت : در این زمینه چیزی نشنیده ام .

* قرار داد چهارساله یعنی اینکه می خواهیم کی روش بماند/ از عملکرد کی روش راضیم 

کفاشیان در پاسخ به این سوال که شما شخصا مایل به رفتن یا ماندن کی روش هستید گفت: ما قرار داد چهار ساله با وی بسته ایم و این یعنی می خواهیم باشد و کارش را انجام دهد، خواسته ما این است که با امکانات ما کنار بیاید و بداند این امکانات محدود است، اگر نمی خواستیم باشد اصلا از ابتدا با وی قرار داد نمی بستیم.

وی عملکرد کی روش را در مجموع خوب ارزیابی کرد و افزود: در طول جام جهانی بازی های خوبی انجام شد.

کفاشیان در مورد حملات اخیر کی روش به دبیرکل فدراسیون فوتبال و نبود واکنش از سوی وی و اینکه سخنان اسدی آنقدر سنگین بوده که کی روش تیم ملی را رها کند؟ گفت : این دلیلی نیست که دبیرکل قبلی تغییر کرده ، دبیرکل جدید نظرات خود را دارد، نظرات آنها تاثیر گذار روی این مساله نیست، در هر جایی هر فردی هم موافق دارد هم مخالف، نباید کی روش از این صحبت ها تاثیر بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA