وعده کاهش قیمت 20 درصدی اینترنت تحقق یافت

 با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی وعده ما مبنی بر کاهش قیمت حجمی اینترنت محقق شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر محمود واعظی اظهار داشت: همان طور که از چند ماه پیش به مردم عزیزمان وعده کاهش قیمت اینترنت را داده بودم، این امر با تلاش همکارانم محقق شد.
وی ادامه داد: در دو ماه گذشته جلسات متعددی با بخش های مختلف فعال در این زمینه داشتیم که برهمین اساس مقرر شد شرکت ارتباطات زیر ساخت حدود 35 درصد در قیمت پهنای باند به شرکت های PAP تخفیف دهد.
وی ادامه داد: در نهایت آن چه که به دست مصرف کننده نهایی می رسد با 20 درصد کاهش قیمت همراه خواهد بود.
واعظی گفت: از این 20 درصد کاهش 10 درصد به تخفیف شرکت زیرساخت، 7 درصد به تخفیف شرکت مخابرات ایران و 3 درصد به تخفیف شرکت هایی ارائه دهنده اینترنت مربوط می شود.
وزیر ارتباطات گفت: این آیین نامه در کمیسیون تنظیم مقررات تصویب شده و هفته آینده به شرکت های ارائه دهنده اینترنت ابلاغ می شود و قبل از پایان سال جاری کاربر نهایی در هزینه اینترنت با دانلود حجمی می توانند 20 درصد کاهش قیمت داشته باشد.
وی با بیان این که در این تعرفه گذاری تمامی فاکتور های ارائه سرویس نهایی دیده شده است، گفت:در این موضوع خاص تمام شرکت های PAP، شرکت مخابرات و زیرساخت همکاری کرده و باید قدردان آنان باشیم که وعده ای که به مردم دادیم دوستانه و با تفاهم به سرانجام رسید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA