فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم در آبان ماه سال 92

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی طی فراخوانی، مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت در تاریخ 19 آبان سال جاری را برای اعزام به خدمت فراخواند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، این سازمان ضمن فراخوان همه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355تا پایان آبان ماه 1374برای انجام خدمت دوره ضرورت اعلام کرد: همه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان سال92 دریافت کرده اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

بر اساس این گزارش، همه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن تهران بزرگ که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان سال 92 می باشند، باید راس ساعت 6 صبح روز یکشنبه مورخ 19 آبان به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده حاضر تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همچنین همه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن سایراستان های کشور که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان سال 1392 می باشند راس ساعت 7 صبح یکشنبه 19 آبان به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

بر اساس این گزارش، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود و آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام نمایند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA