ثبت‌نام دبستانی‌هابدون حضور در مدرسه

 معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ثبت نام دانش‌آموزان کلاس اولی پس از کسب برگه سنجش سلامت و از ۱۲ خرداد به بعد امکان پذیر است ولی برای ثبت نام سایر دانش‌آموزان نیازی به حضور والدین نیست.

فرناز بیگی در رابطه با ثبت نام دانش آموزان ابتدایی اظهار داشت: ثبت نام دانش آموزان کلاس اول پس از سنجش سلامت در پایگاه‌های مشخص شده صورت می‌گیرد که فعالیت پایگاه‌های سنجش سلامت نوآموزان تهرانی از نیمه خرداد آغاز می‌شود و دانش آموزان کلاس اولی با در دست داشتن برگه سنجش سلامت می‌توانند برای ثبت نام به دبستان محل زندگی خود مراجعه کنند.

وی افزود: برای ثبت نام سایر دانش‌آموزان ابتدایی نیاز به حضور والدین در مدرسه نیست و مدیران مدارس دانش‌آموزان را ثبت نام می‌کنند همچنین دانش آموزان اتباع بیگانه برای ثبت نام باید مجوز استانداری و مدارک لازم را در اختیار داشته باشند تا ثبت نام آنها انجام شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران در رابطه با کمبود معلم ابتدایی در شهر تهران گفت: در مقطع ابتدایی و پایه ششم کمبود معلم نداریم اما تعدادی از نیروها امسال بازنشسته می‌شوند که نیاز به جبران آنها داریم که باید برای حل این مشکل چاره‌ای اندیشید یا معلمان را از استان‌های دیگر به تهران منتقل کرد.

بیگی بیان کرد: امتحانات دانش آموزان ابتدایی 12 خرداد به پایان رسید و والدین دانش آموزان کلاس اولی از این تاریخ به بعد می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

وجیهه الله پرویزی هم درباره سنجش سلامت جسمانی دانش‌آموزان بدو ورود به دبستان اظهار داشت: پایگاه‌های سنجش سلامت شهر تهران از نیمه دوم خرداد فعالیت‌های خود را آغاز می‌کنند و 50 روز به کار خود ادامه می‌دهند یعنی پایگاه‌های سنجش تا اواخر شهریور دایر هستند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA