زهرا خسروشاهی، مقام چهارم دوچرخه سواری آسیا را كسب كرد

زهرا خسرو شاهی، تنهای بانوی ملی پوش دوچرخه سوار جمهوری اسلامی ایران در سی و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا دردهلی نو عصر امروز در رشته 500 مترتایم تریل به مقام چهارم آسیا دست یافت.

به گزارش  ایرنا، این بانوی ملی پوش ایرانی در پایان این مسابقه گفت : به علت دیر رسیدن به مسابقات به دلیل صدور دیر هنگام ویزا ، بدون تمرین و استراحت مستقیم ازفرودگاه به میدان مسابقه آمدم.

وی افزود : این مسابقات درسطح خوبی درحال برگزاری است هرچند مسابقه صبح را از دست داده و بدون استراحت ، تمرین و آشنایی قبلی با پیست هند در مسابقه 500 متر شرکت و مقام چهارم را کسب کردم.

خانم خسروشاهی قرار است امشب نیز دررشته اسکرچ در پیست دهلی نو رقابت کند.

مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران نیز  گفت : تنها بانوی دوچرخه سوار ایرانی بسیار خوب و عالی درمیدان مسابقه ظاهر شد و برغم نداشتن استراحت توانست مقام چهارم آسیا را کسب کند.

ˈ مصطفی چایچی ˈ افزود: خانم خسرشاهی با اختلاف بسیار ناچیز توانست این عنوان را در بین بانوان و جوانان آسیا کسب کند.

وی همچنین از عدم صدور به هنگام ویزا برای خانم خسروشاهی گلایه کرد.

با شروع سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در دهلی نو قبل از ظهر پنج شنبه ˈعلیرضا حقیˈ ملی پوش کشورمان که دارنده عنوان قهرمانی آسیا است در مسابقه چهارکیلومتر انفرادی تعقیبی موفق به صعود به مرحله بعدی شد.

علیرضا حقی از ایران به همراه حریفان قزاقستان ، کره جنوبی و چین تایپه به مرحله بعد صعود کرده است و او برای مقام سوم و چهارمی رقابت خواهد کرد.

در رشته تیم اسپرینگ ، حسنعلی ورپشتی و فرزین عرب نیز به دلیل خطای تعویض از رسیدن به مرحله بعدی مسابقات بازماندند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA