سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

  • اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار سیاسی

پیام رئیس جمهور به مناسبت بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 92-91

 رئیس جمهور از اجرای سنت پسندیده طرح یك سوال با مضمون «می خواهی چكاره شوید» دراولین روز مهرماه هرسال وبسیج جامعه فرهنگی كشور برای پاسخگویی به آن خبر داد وگفـت: امسال این سوال با كمی ویرایش به این شكل مطرح می شود كه برای زندگی و جامعه خود چه برنامه ای دارید؟

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ،دكتر محمود احمدی نژاد صبح امروز اول مهرماه 91 درمراسم بازگشایی مدارس درسال تحصیلی 92-91 در دبستان مرضیه یزدی(2) منطقه 16 آموزش وپرورش شهر تهران با بیان اینكه ماه مهر در بین 11 ماه دیگر سال از زیبایی خاصی برخوردار است، گفت: نیاكان ما این ماه را هوشمندانه انتخاب كردند و به برگزاری جشن های ملی درآن پرداختند.

وی افزود: انسان ها بدون مهر بی معنا می شوند لذا دانش ، آگا هی ومهر در هم تنیده اند.

رئیس جمهور با تاكید براینكه انسان ها هر قدر آگاه تر شوند، مهر و محبتشان نیز افزون تر می گردد ضمن تبریك سال تحصیلی جدید ابراز امیدواری كرد: با همت جامعه فرهنگیان كشور و دانش آموزان ، سالی پراز افتخار وموفقیت های علمی در انتظار جوانان این كشور باشد.

وی با بیان اینكه سرعت پیشرفت علمی در كشور رو به افزایش است، افزود: این نوید را به ملت ایران می دهم كه ایران درآینده ای نزدیك به عنوان مرجع علمی پاسخگوی نیازهای بشری باشد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA