اعطای جایزه خط عمل 11 در اجلاس WSIS به ایران

ایران در اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی یکی از جوایز خط عمل را با عنوان "همکاری های منطقه ای و بین المللی" را به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به گفته کارشناسان حاضر در اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی، جایزه خط عمل یازده مهم ترین جایزه در حوزه خط عمل تعریف شده محسوب می شود.

از مجموع پروژه های معرفی شده از سوی کشورهای مختلف در هر خط عمل، یک پروژه به عنوان پروژه برتر انتخاب و جایزه WSIS 2012 را دریافت می کند.
بر همین اساس، بیش از 180 پروژه در این دوره شرکت کرده بود که 18 پروژه انتخاب شد.
تشگیل کمیته ملی جامعه اطلاعاتی و تعریف پروژه ای در سازمان فناوری اطلاعات ایران با عنوان ترجمه و تدوین اسناد راهبردی بین‌الملل در خصوص جامعه اطلاعاتی با دانشگاه علم و صنعت ایران و برگزاری سمینار آماده سازی ملی برای اجلاس 2015 اصلی ترین علت توجه هیات داوران برای انتخاب ایران به عنوان برنده در خط عمل حوزه همکاری های منطقه ای و بین المللی محسوب می شود.
بر اساس این گزارش، صبح امروز، اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی با پیام آقای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل درژنو در محل سازمان بین الملل کار آغاز به کار کرد.
در این اجلاس که مدیران ارشد کشورهای عضو جامعه اطلاعاتی حضور دارند، هیات اعزامی کشورمان به سرپرستی مهندس علی حکیم جوادی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و با حضور نمایندگانی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما و وزارت امور خارجه شرکت کرده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA