نتایج نهایی آزمون دستیاری پزشكی اعلام شد

 دكتر غلامرضا حسن‌زاده با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری از طریق سایت مركز سنجش آموزش پزشكی به نشانی www.sanjeshp.ir، افزود: تمامی پذیرفته ‌شدگان چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی می‌توانند از اول تا پانزدهم مرداد ماه ۹۲ برای ثبت‌نام به دانشگاه محل پذیرش مراجعه كنند.
وی ادامه داد: تمامی پذیرفته شدگان، در زمان ثبت ‌نام باید با توجه به سهمیه پذیرش خود اصل مدارك لازم جهت استفاده از سهمیه مربوطه را براساس مندرجات راهنما و دستورالعمل‌های مرتبط به دانشگاه محل پذیرش ارائه كنند، چرا كه نوع سهمیه پذیرش به دانشگاه‌های علوم پزشكی محل آموزش اعلام می‌شود.
دكتر حسن زاده افزود: عدم ثبت‌نام در موعد مقرر و یا عدم شروع آموزش در زمان‌های اعلام شده جهت پذیرفته شدگان اصلی و مرحله اول جایگزین به نشانه انصراف قطعی پذیرفته شده محسوب شده و این گروه از افراد مجاز به شركت در آزمون پذیرش دستیار دوره چهل و یكم نیستند.
وی در ادامه یادآور شد: تمامی شركت كنندگان در آزمون كه انتخاب رشته كرده اند و در مرحله اصلی پذیرش پذیرفته نشده اند در صورت عدم تمایل به شركت در مراحل جایگزین باید از طریق سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ مرداد اعلام كنند.
رییس مركز سنجش آموزش پزشكی افزود: مطابق آیین‌نامه اجرایی نقل و انتقال دستیار مصوبات هفتادودومین نشست شورای آموزش پزشكی و تخصصی، انتقال دستیاران در موارد مجاز در حوزه وظایف دانشگاه‌های مبدا و مقصد است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، حسن زاده گفت: پذیرفته ‌شدگان در دانشگاه‌های علوم پزشكی جهت مطلع شدن از مدارك مورد نیاز ثبت‌نامی و سایر اطلاعات مرتبط می‌توانند به سایت اینترنتی دانشگاه مراجعه و یا با واحد آموزش تحصیلات تكمیلی دانشگاه محل پذیرش تماس بگیرند.