باید ثروت و امکانات ملت در بدنه اجتماعی توزیع شود

 رییس جمهور در اجتماع پرشور و با شکوه مردم اهواز، گفت: امروز نیازمند یک حماسه هستیم و لازمه آن حضور همه سلایق ، اعتماد به مردم و حضور همه مردم در صحنه انتخابات است و به فضل الهی نتیجه آن شکسته شدن کمر همه دشمنان خواهد بود و این حماسه سیاسی شرایط را برای حماسه اقتصادی فراهم خواهد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،دکتر محمود احمدی نژاد با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان حماسه سیاسی و اقتصادی اظهار داشت: حماسه زمانی است که شرایط پیچیده می‌شود و با اقدامات عادی مسایل حل نمی‌شود و نیازمند یک کار بزرگ و دشمن‌شکن است تا شرایط را به نفع ملت تغییر دهد و یقین دارم که در این سرزمین حماسه سیاسی و اقتصادی ممکن است و مقدمه آن این است که توده‌های مردم به میدان بیایند و لازمه آن اعتماد به آنان است.
دکتر احمدی‌نژاد تصریح کرد: امام راحل و مقام معظم رهبری به توده‌های مردم اعتماد کردند و مقام معظم رهبری در مشهد مقدس همان جمله امام را که یک رای بیشتر ندارم و کشور متعلق به مردم است و باید با اراده مردم کشور را اداره کرد را مجددا تکرار کردند و این نشان دهنده اعتماد به مردم است و تجربه نشان داده هر گاه ملت ایران به صحنه آمده و تصمیم گرفت؛ آن تصمیم بهترین تصمیم بوده است و امروز هم چنین است.
رییس جمهور گفت: مانند عرصه اقتصاد عده ای انحصار طلب نمی‌خواهند بگذارند ملت تصمیم بگیرند و می خواهند کاری کنند که عرصه سیاست هم در انحصار آنها باشد درست مثل نظام آمریکا و اروپا که سیاست در اختیار تعداد خاصی قرار دارد و ملت هم مجبورند از بین آنها انتخاب کنند در صورتی که در ایران چنین نیست. همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند من خودم یک رای بیشتر ندارم و کسی نمی داند من به چه کسی رای می دهم کار کار ملت است و رای رای ملت است و میزان رای ملت است.
دکتر احمدی‌نژاد خاطر نشان کرد: بعضی‌ها برای شورای نگهبان هم از قبل نسخه می‌پیچند در حالی که چنین حقی ندارند و این کارها ارتباطی به آنان ندارد چرا که مقام معظم رهبری فرمودند که همه سلایق باید در انتخابات حضور داشته باشند و ما نیازمند حماسه‌ هستیم یعنی باید انتخاباتی با مشارکت نزدیک به 50 میلیون برگزار شود تا کمر دشمنان بشکند.
رییس جمهور گفت: امروز یک انتخابات 50 میلیونی با یک منتخب با آراء بالا شرایط داخلی و بین المللی را به نفع ملت ایران تغییر خواهد داد. هر کس مومن به انقلاب و راه رهبری است باید راه را باز کند و نباید حرفی بزند که عده‌ای از مردم بی‌انگیزه شوند؛ همه باید بیایند و ملت هم نشان داده که بهتر از همه تشخیص می‌دهد که چه چیزی به نفع کشور و چه چیزی به ضرر کشور است.
دکتر احمدی‌نژاد خاطر نشان کرد: عده‌ای به گونه‌ای حرف می‌زنند که صاحب و قیوم مردم و کشور هستند ؛ چطور وقتی جوانان خوزستان می خواستند روی مین بروند و راه را برای رزمندگان باز کنند آن موقع رشید بودند و می فهمیدند اما حالا که می خواهند انتخابات کنند متوجه نمی شوند ، فلان گروه ، دسته و باند باید برای آنها تصمیم بگیرند.
دکتر احمدی‌نژاد تصریح کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که دشمنان از مأیوس کردن ملت ایران مایوس شوند و ایمان دارم این ملت حماسه‌ای خلق خواهد کرد که در تاریخ بشریت خواهد درخشید ؛ امروز دنیا منتظر هنرنمایی ملت ایران است.
رییس جمهور گفت: امروز باید همه دست به دست هم کارهای بزرگی در کشور انجام دهیم ملت نمی‌تواند در مقابل دشمنان و اقدامات آنان تسلیم شود.
دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به ظرفیت‌های گسترده کشور اظهار داشت: مطمئن هستم که ملت ایران راه پرافتخار ساختن ایران را ادامه خواهد داد و هیچ قدرتی قادر نخواهد بود مانع حرکت ملت ایران شود.